مرکز لیزر دکتر سعیدی
اصفهان خیابان آمادگاه

  • اصفهان - خیابان امادگاه جنب داروخانه سپاهان. کوچه سپاهان. مجتمع سپاهان 3 طبقه 2
  • 03132240464

  • [email protected]

 

سوالات متداول در مورد لیزر

1آیا لیزر موهای زائد باعث سرطان می شود؟
طبق تحقیقات علمی صورت گرفته در سراسر دنیا ، هیچ مورد سرطان یا ناباروری یا تاثیر در ارگانهای داخلی بدن گزارش نشده و از این رو لیزر توسط سازمان غذا و داروی امریکاFDA بعنوان یک روش غیر مضر مورد تایید قرار گرفته است.
پس لیزرموی زائد باعث ایجاد سرطان یا نازایی نمی شود.
2آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟
3آیا لیزر درد دارد؟
4ناحیه بیکینی کجاست و عوارض لیزر بیکینی چیست؟
5آیا در دوران شیردهی لیزر ضرر دارد؟
بر خلاف امواجی مانند اشعه ایکس یا امواج رادیویی یا حتی موبایل و سایر اشعه های یونیزان که در همه بافتهای بدن قابلیت نفوذ دارند ، نور لیزر حداکثر تا لایه دوم پوست به نام درم قابلیت پایین رفتن دارد و گاهی به زحمت به پیازهای موی عمقی میرسد . بنابراین هرگز به بافتهای زیر پوست از جمله تخمدانها یا غدد لنفاوی زیر بغل یا سایر ارگانها نخواهد رسید.
علاوه بر این ، جنس و ماهیت لیزر از نوع نور مریی است و بر خلاف اشعه های یونیزان ، تاثیر مخرب روی سلولهای بافتهای داخلی بدن ندارد. حتی اگر لیزر موهای زاید در ناحیه سینه خانمهای شیرده انجام شود قابلیت نفوذ در غدد شیری و پستان را ندارد. اما بهتر است هر عملی که منجر به اضطراب مادر و در نتیجه کاهش شیردهی میشود به تاخیر بیفتد.
همچنین در هنگام بارداری هم خطری برای جنین نداشته ولی توصیه میشود که بدلیل ایجاد درد یا استرس روحی به مادر بهتر است تا انجام زایمان به تعویق بیفتد.
با توجه به سوالاتی که مراجعین محترم کلینیک لیزر دکتر سعیدی مطرح نموده اند، چند سوال متداول که باعث ایجاد نگرانی در مورد حذف موهای زائد توسط لیزر پرسیده شده را در این قسمت پاسخ داده ایم.
بدیهی است سوالاتی که در این قسمت آورده شده اند، به مرور تکمیل خواهد شد.
کلینیک لیزر و زیبایی دکتر سعیدی به هیچ عنوان شعبه و یا وبسایت دیگری ندارد. خواهشمند است در صورت مشاهده، موارد تخلف را به این کلینیک اطلاع دهید. با تشکر از همکاری شما بازدید کننده گرامی...