قیمت لیزر موهای زائد

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت لیزر موهای زائد با مرکز لیزر دکتر سعیدی تماس بگیرید
 
لیزر موهای زائد در مطب دکتر سعیدی توسط جدیدترین دستگاه لیزر در بازار و توسط دو لیزر الکس و دایود سرد همزمان انجام می شود. بنابراین مراجعه کننده به هیچ عنوان دچار سوختگی ناشی از لیزر و همچنین احساس درد نخواهد شد.
لطفا توجه داشته باشید که قبل از مراجعه حضوری به مرکز لیزر دکتر سعیدی، حتما از طریق ارتباط تلفنی، نوبت خود را رزرو نمایید.
 
 
 

 

جدول قیمت لیزر موهای زائد

این قیمت ها برای لیزر موهای زائد یک ناحیه خاص می باشد.
قیمت اصلی میزان تخفیف قیمت با تخفیف ناحیه
- ۴۰% * پیشانی
- ۴۰% * هر گونه
- ۴۰% * هر بنا گوش
- ۴۰% * هر گوش
- ۴۰% * پشت لب
- ۴۰% * چانه
- ۴۰% * زیر چانه (غبغب)
- ۴۰% * گردن (گلو)
- ۴۰% * پشت گردن(خط مو)
- ۴۰% * هر زیر بغل
- ۴۰% * بیکینی
- ۴۰% * وسط پا (خط باسن)
- ۴۰% * سرشانه ها
- ۴۰% * بازوها
- ۴۰% * ساعد ها
- ۴۰% * روی دستها و انگشتان
- ۴۰% * ران ها
- ۴۰% * ساق پاها
- ۴۰% * روی پاها و انگشتان
- ۴۰% * باسن و گودی کمر
- ۴۰% * پشت تنه
- ۴۰% * جلو تنه

* جهت اطلاع از تخفیف لیزر موهای زائد با مرکز لیزر دکتر سعیدی تماس بگیرید.
- به دلیل نوسانات قیمت، از درج قیمت لیزر در سایت معذوریم.
 

سوالات متداول در مورد لیزر

1آیا لیزر موهای زائد باعث سرطان می شود؟
طبق تحقیقات علمی صورت گرفته در سراسر دنیا ، هیچ مورد سرطان یا ناباروری یا تاثیر در ارگانهای داخلی بدن گزارش نشده و از این رو لیزر توسط سازمان غذا و داروی امریکاFDA بعنوان یک روش غیر مضر مورد تایید قرار گرفته است.
پس لیزرموی زائد باعث ایجاد سرطان یا نازایی نمی شود.
2آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟
طبق تحقیقات علمی صورت گرفته در سراسر دنیا ، هیچ مورد ناباروری گزارش نشده و از این رو لیزر توسط سازمان غذا و داروی امریکا FDA بعنوان یک روش غیر مضر مورد تایید قرار گرفته است.
انجام لیزر موی زاید در دوره شیر دهی نیز تاثیر مستقیم روی غدد شیری و پستان ندارد. اما بهتر است هر عملی که منجر به اضطراب مادر و در نتیجه کاهش شیردهی میشود به تاخیر بیفتد. پس لیزرموی زائد باعث ایجاد سرطان یا نازایی نمی شود.
3آیا لیزر درد دارد؟
لیزرهای جدید تر دارای دبل کولینگ یا دو مکانیسم سردکننده هستند که راندمان بی حسی را افزایش میدهند.اینگونه دستگاههای دایود و الکس و یا لیزرهای ترکیبی که از ژل مبرد و کولینگ تماسی استفاده میکنند بی دردی بهتری نسبت به انواع بدون ژل و هوای خنک ارائه کرده اند.
مطلب کامل
4ناحیه بیکینی کجاست و عوارض لیزر بیکینی چیست؟
نام ناحیه بیکینی و لیزر ناحیه بیکینی از اسم نوعی لباس شنای دو تکه با عنوان مایوی بیکینی (Bikini) گرفته شده است.
منظور از این واژه در لیزر موهای زائد، لیزر ناحیه تناسلی است. در متون مربوط به پزشکی یا لیزر که در فضای عمومی منتشر میشود معمولا از این واژه که به شکلی ادبیات پوشیده و محترمانه تری دارد استفاده میگردد.
عوارض لیزر بیکینی
5آیا در دوران شیردهی لیزر ضرر دارد؟
بر خلاف امواجی مانند اشعه ایکس یا امواج رادیویی یا حتی موبایل و سایر اشعه های یونیزان که در همه بافتهای بدن قابلیت نفوذ دارند ، نور لیزر حداکثر تا لایه دوم پوست به نام درم قابلیت پایین رفتن دارد و گاهی به زحمت به پیازهای موی عمقی میرسد . بنابراین هرگز به بافتهای زیر پوست از جمله تخمدانها یا غدد لنفاوی زیر بغل یا سایر ارگانها نخواهد رسید.
علاوه بر این ، جنس و ماهیت لیزر از نوع نور مریی است و بر خلاف اشعه های یونیزان ، تاثیر مخرب روی سلولهای بافتهای داخلی بدن ندارد. حتی اگر لیزر موهای زاید در ناحیه سینه خانمهای شیرده انجام شود قابلیت نفوذ در غدد شیری و پستان را ندارد. اما بهتر است هر عملی که منجر به اضطراب مادر و در نتیجه کاهش شیردهی میشود به تاخیر بیفتد.
همچنین در هنگام بارداری هم خطری برای جنین نداشته ولی توصیه میشود که بدلیل ایجاد درد یا استرس روحی به مادر بهتر است تا انجام زایمان به تعویق بیفتد.
با توجه به سوالاتی که مراجعین محترم کلینیک لیزر دکتر سعیدی مطرح نموده اند، چند سوال متداول که باعث ایجاد نگرانی در مورد حذف موهای زائد توسط لیزر پرسیده شده را در این قسمت پاسخ داده ایم.
بدیهی است سوالاتی که در این قسمت آورده شده اند، به مرور تکمیل خواهد شد.
کلینیک لیزر و زیبایی دکتر سعیدی به هیچ عنوان شعبه و یا وبسایت دیگری ندارد. خواهشمند است در صورت مشاهده، موارد تخلف را به این کلینیک اطلاع دهید. با تشکر از همکاری شما بازدید کننده گرامی...